ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (මැක්ස්)
±30V
තාක්ෂණ
MOSFET (Metal Oxide)
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
MAX247™
මාලාවක්
PowerMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
බල විස්ථාපනය (උපරිම)
450W (Tc)
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-247-3
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
150°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Contains lead / RoHS non-compliant
ආදාන ස්පර්ශය (සිස්) (උපරිම) @ Vds
9100pF @ 25V
ද්වාර ගාස්තුව (Qg) (උපරිම) @ Vgs
223nC @ 10V
FET වර්ගය
N-Channel
FET අංගය
ඩ්රයිව් වෝල්ටීයතාවය (මැක්ස් Rds ඔන්, ආර් ඩීඑස් ඩී)
10V
මූලාශ්රය වන වෝල්ටීයතාව (Vdss)
500V
විස්තරාත්මක සටහන
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
ධාරාව - අඛණ්ඩ ජලාපවහන (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)