ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > VN7140ASTR
VN7140ASTR
STMicroelectronics
VN7140ASTR
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
Not Required
Voltage - Load
4 V ~ 28 V
ස්විච් වර්ගය
General Purpose
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
8-SO
මාලාවක්
VIPower™
Rds On (Typ)
140 mOhm
අනුපාතය - ආදානය: ප්රතිදාන
1:1
ඇසුරුම් කිරීම
Original-Reel®
ඇසුරුම / නඩු
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
නිමැවුම් වර්ගය
N-Channel
නිමැවුම් මානකරනය
High Side
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 150°C (TJ)
නිමැවුම් සංඛ්යාව
1
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
3 (168 Hours)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
අතුරුමුහුණත
On/Off
ආදාන වර්ගය
Non-Inverting
විශේෂාංග
Auto Restart, Status Flag
දෝෂ ආරක්ෂා කිරීම
Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
ධාරාව - ප්රතිදාන (උපරිම)
8A