ගෙදර > නිෂ්පාදන > විවර්තන අර්ධ සන්නායක නිපැයුම් > තිස්ටර්ස් - TRIACs > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
600V
වෝල්ටීයතාව - ගේට්ටුව (Vgt) (උපරිම)
1.3V
ට්රයැක් ටයිප්
Logic - Sensitive Gate
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
TO-220AB
මාලාවක්
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-220-3
වෙනත් නම්
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 125°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
23 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB
ධාරාව - රාජ්යය (එය (RMS)) (උපරිම)
16A
වර්තමාන - නොර්ට් සර්ජි සර්ජ් 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
වත්මන් - අල්ලා ගන්න (Ih) (මැක්ස්)
15mA
ධාරාව - ගේට්ටුව (ඉග්ටයි) (මැක්ස්)
10mA