ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - Voltage Regulators - රේඛීය > L78S24CV
L78S24CV
STMicroelectronics
L78S24CV
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 24V 2A TO220AB
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage Dropout (උපරිම)
Voltage - Output (Min / Fixed)
24V
Voltage - Output (Max)
Voltage - ආදාන (උපරිම)
40V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
TO-220AB
මාලාවක්
ආරක්ෂණ ලක්ෂණ
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-220-3
PSRR
42dB (120Hz)
නිමැවුම් වර්ගය
Fixed
නිමැවුම් මානකරනය
Positive
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
0°C ~ 150°C
නියාමකයන් සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
45 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 2A TO-220AB
වත්මන් - නිශ්ශබ්දතාව (Iq)
8mA
වත්මන් - ප්රතිදාන
2A