ගෙදර > නිෂ්පාදන > පරිපථ ආරක්ෂාව > TVS - තයිස්ටර්ස් > SMP2100SCMC
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
THYRISTOR 210V 400A DO214AA
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - State මත
3V
Voltage - Off රාජ්යය
210V
Voltage - Breakover
240V
මාලාවක්
SMP, TRISIL™
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු
DO-214AA, SMB
වෙනත් නම්
මූලද්රව්ය සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
400A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
100A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
45pF