ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - Voltage Regulators - රේඛීය > L4957AD2.5
L4957AD2.5
STMicroelectronics
L4957AD2.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
Voltage - Output (Min / Fixed)
2.5V
Voltage - Output (Max)
Voltage - ආදාන (උපරිම)
14V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
D2PAK
මාලාවක්
ආරක්ෂණ ලක්ෂණ
Over Temperature, Short Circuit
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
0°C ~ 125°C
Surface Mount
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
3 (168 Hours)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A D2PAK
වත්මන් - නිශ්ශබ්දතාව (Iq)
2mA
වත්මන් - ප්රතිදාන
5A