ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - Voltage Regulators - රේඛීය > LF18CDT-TR
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage Dropout (උපරිම)
0.7V @ 200mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed)
1.8V
Voltage - Output (Max)
Voltage - ආදාන (උපරිම)
16V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
DPAK
මාලාවක්
ආරක්ෂණ ලක්ෂණ
Over Current, Over Temperature
ඇසුරුම් කිරීම
Original-Reel®
ඇසුරුම / නඩු
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
නිමැවුම් වර්ගය
Fixed
නිමැවුම් මානකරනය
Positive
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 125°C
නියාමකයන් සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA DPAK
ධාරාව - සැපයුම (උපරිම)
12mA
වත්මන් - නිශ්ශබ්දතාව (Iq)
1mA
වත්මන් - ප්රතිදාන
500mA