ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - Voltage Regulators - රේඛීය > L4931CD33-TR
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage Dropout (උපරිම)
0.8V @ 250mA
Voltage - Output (Min / Fixed)
3.3V
Voltage - Output (Max)
Voltage - ආදාන (උපරිම)
20V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
8-SO
මාලාවක්
ආරක්ෂණ ලක්ෂණ
Over Current, Over Temperature
ඇසුරුම් කිරීම
Original-Reel®
ඇසුරුම / නඩු
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
නිමැවුම් වර්ගය
Fixed
නිමැවුම් මානකරනය
Positive
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 125°C
නියාමකයන් සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
ධාරාව - සැපයුම (උපරිම)
6mA
වත්මන් - නිශ්ශබ්දතාව (Iq)
1mA
වත්මන් - ප්රතිදාන
250mA