ගෙදර > නිෂ්පාදන > විවර්තන අර්ධ සන්නායක නිපැයුම් > තිස්ටර්ස් - TRIACs > BTA40-800B
BTA40-800B
STMicroelectronics
BTA40-800B
STMicroelectronics
TRIAC 800V 40A RD-91
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
800V
වෝල්ටීයතාව - ගේට්ටුව (Vgt) (උපරිම)
1.3V
ට්රයැක් ටයිප්
Standard
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
RD91
මාලාවක්
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
RD91-3 (Insulated)
වෙනත් නම්
497-2405-ND
BTA40800B
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 125°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Chassis Mount
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
9 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
විස්තරාත්මක සටහන
TRIAC Standard 800V 40A Chassis Mount RD91
ධාරාව - රාජ්යය (එය (RMS)) (උපරිම)
40A
වර්තමාන - නොර්ට් සර්ජි සර්ජ් 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A
වත්මන් - අල්ලා ගන්න (Ih) (මැක්ස්)
80mA
ධාරාව - ගේට්ටුව (ඉග්ටයි) (මැක්ස්)
50mA