ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
වර්ගය
ඉවසීම
±1%
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
ප්රමාණය / ප්රමාණය
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
පලිහකි
Unshielded
මාලාවක්
1210R
ශ්රේණිගත කිරීම්
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු
2-SMD
වෙනත් නම්
1210R-104F TR 2000
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-55°C ~ 125°C
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
ද්රව්ය - Core
Ferrite
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
36 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
Induction frequency - පරීක්ෂණ
2.5MHz
ඉන්ක්නේෂන්
100µH
උස - ආසන (උපරිම)
0.101" (2.57mm)
සංඛ්යාතය - ස්වයං රෙසන්ට්
8MHz
විස්තරාත්මක සටහන
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC ප්රතිරෝධය (DCR)
13 Ohm Max
වත්මන් වර්ගීකරණය
120mA