ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > BTA24-600CW
BTA24-600CW
STMicroelectronics
BTA24-600CW
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
600V
වෝල්ටීයතාව - ගේට්ටුව (Vgt) (උපරිම)
1.3V
ට්රයැක් ටයිප්
Alternistor - Snubberless
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
TO-220AB
මාලාවක්
Snubberless™
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-220-3
වෙනත් නම්
497-2419-5-ND
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 125°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Contains lead / RoHS non-compliant
විස්තරාත්මක සටහන
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
ධාරාව - රාජ්යය (එය (RMS)) (උපරිම)
25A
වර්තමාන - නොර්ට් සර්ජි සර්ජ් 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
වත්මන් - අල්ලා ගන්න (Ih) (මැක්ස්)
50mA
ධාරාව - ගේට්ටුව (ඉග්ටයි) (මැක්ස්)
35mA