ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > BZX85C8V2
BZX85C8V2
STMicroelectronics
BZX85C8V2
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
8.2V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.2V @ 200mA
ඉවසීම
±6%
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
DO-204AL (DO-41)
මාලාවක්
බලය - මැක්ස්
1W
ඇසුරුම් කිරීම
Bulk
ඇසුරුම / නඩු
DO-204AL, DO-41, Axial
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-65°C ~ 200°C
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
7 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
සම්බාධනය (උපරිම) (Zzt)
5 Ohms
විස්තරාත්මක සටහන
Zener Diode 8.2V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr
1µA @ 5V