ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > ESDALC6V1P3
ESDALC6V1P3
STMicroelectronics
ESDALC6V1P3
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - ප්රතිවිරුද්ධ ස්ථාවරය (Typ)
3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
Voltage - Breakdown (Min)
6.1V
ඒකපාර්ශවීය නාලිකා
2
වර්ගය
Zener
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
SOT-663
මාලාවක්
ESDA, TRANSIL™
බල සැපයුම
No
විදුලිය - උච්ච ස්පන්ධය
30W
ඇසුරුම් කිරීම
Original-Reel®
ඇසුරුම / නඩු
SOT-663
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 150°C (TJ)