ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - විදුලි බෙදාහැරීම් ස්විචස්, ඩ්රයිව් ඩ්රයිව්ස > VNP14N04
VNP14N04
STMicroelectronics
VNP14N04
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 42V 14A TO-220
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
Not Required
Voltage - Load
35V (Max)
ස්විච් වර්ගය
General Purpose
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
TO-220AB
මාලාවක්
OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ)
70 mOhm (Max)
අනුපාතය - ආදානය: ප්රතිදාන
1:1
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-220-3
නිමැවුම් වර්ගය
N-Channel
නිමැවුම් මානකරනය
Low Side
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
නිමැවුම් සංඛ්යාව
1
Lead free / RoHS Compliant
අතුරුමුහුණත
On/Off
ආදාන වර්ගය
Non-Inverting
විශේෂාංග
දෝෂ ආරක්ෂා කිරීම
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
ධාරාව - ප්රතිදාන (උපරිම)
10A