ගෙදර > නිෂ්පාදන > විවර්තන අර්ධ සන්නායක නිපැයුම් > ඩයිඩීඩී - ප්රතික්රියාකාරකය - තනි > BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.5V @ 8A
Voltage - DC ප්රතිරෝධය (Vr) (උපරිම)
400V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
TO-220AC ins
වේගය
Fast Recovery = 200mA (Io)
මාලාවක්
ප්රතිසාධන වේලාව (trr)
75ns
ඇසුරුම් කිරීම
Tube
ඇසුරුම / නඩු
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය - හන්දිය
150°C (Max)
ස්ථාපන වර්ගය
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
ඩයෝඩා වර්ගය
Standard
විස්තරාත්මක සටහන
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr
15µA @ 400V
වර්තමාන - සාමාන්ය පිරිවිතර (Io)
8A