ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - ප්රතිවිරුද්ධ ස්ථාවරය (Typ)
30V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
ඒකපාර්ශවීය නාලිකා
1
වර්ගය
Zener
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
SMB (DO-214AA)
මාලාවක්
SMBJ, TRANSIL™
බල සැපයුම
No
විදුලිය - උච්ච ස්පන්ධය
600W
ඇසුරුම් කිරීම
Cut Tape (CT)
ඇසුරුම / නඩු
DO-214AA, SMB
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-55°C ~ 150°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
13A