ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMP30-240
SMP30-240
STMicroelectronics
SMP30-240
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
240V
Voltage - Breakover
320V
මාලාවක්
SMP, TRISIL™
ඇසුරුම් කිරීම
Cut Tape (CT)
ඇසුරුම / නඩු
DO-214AC, SMA
වෙනත් නම්
මූලද්රව්ය සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
70A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
30A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
20pF