ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > PMIC - මෝටර් රියදුරු පාලකයන් > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - සැපයුම
5.5 V ~ 16 V
Voltage - Load
5.5 V ~ 16 V
තාක්ෂණ
Power MOSFET
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
MultiPowerSO-30
පියවර විසඳුම
මාලාවක්
STripFET™, VIPower™
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු
30-MPSO, MultiPowerSO
නිමැවුම් මානකරනය
Half Bridge (2)
වෙනත් නම්
VNH2SP30TRE
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-40°C ~ 150°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
මෝටර් රථ වර්ගය - ස්පිපර්
මෝටර් රථ වර්ගය - AC, DC
Brushed DC
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
3 (168 Hours)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
අතුරුමුහුණත
PWM
කාර්යය
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
විස්තරාත්මක සටහන
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
වත්මන් - ප්රතිදාන
30A