ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > STL60N10F7
STL60N10F7
STMicroelectronics
STL60N10F7
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Vgs (th) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (මැක්ස්)
20V
තාක්ෂණ
MOSFET (Metal Oxide)
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම
PowerFlat™ (5x6)
මාලාවක්
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs
18 mOhm @ 6A, 10V
බල විස්ථාපනය (උපරිම)
5W (Ta), 72W (Tc)
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු
8-PowerVDFN
වෙනත් නම්
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය
-55°C ~ 175°C (TJ)
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL)
1 (Unlimited)
නිෂ්පාදකයා සම්මත නායක වේලාව
38 Weeks
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය
Lead free / RoHS Compliant
ආදාන ස්පර්ශය (සිස්) (උපරිම) @ Vds
1640pF @ 50V
ද්වාර ගාස්තුව (Qg) (උපරිම) @ Vgs
25nC @ 10V
FET වර්ගය
N-Channel
FET අංගය
ඩ්රයිව් වෝල්ටීයතාවය (මැක්ස් Rds ඔන්, ආර් ඩීඑස් ඩී)
10V
මූලාශ්රය වන වෝල්ටීයතාව (Vdss)
100V
විස්තරාත්මක සටහන
N-Channel 100V 46A (Tc) 5W (Ta), 72W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
ධාරාව - අඛණ්ඩ ජලාපවහන (Id) @ 25 ° C
46A (Tc)