ගෙදර > නිෂ්පාදන > පරිපථ ආරක්ෂාව > TVS - තයිස්ටර්ස් > SMTPA320
SMTPA320
STMicroelectronics
SMTPA320
STMicroelectronics
THYRISTOR 320V 150A SMB
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
320V
Voltage - Breakover
400V
ඇසුරුම් කිරීම
Cut Tape (CT)
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
150A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
50A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
25pF