ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMTPA220
SMTPA220
STMicroelectronics
SMTPA220
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
220V
Voltage - Breakover
293V
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
වෙනත් නම්
SMTPA220-ND
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
150A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
50A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
25pF