ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMP100LC-25
SMP100LC-25
STMicroelectronics
SMP100LC-25
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
25V
Voltage - Breakover
35V
මාලාවක්
SMP, TRISIL™
ඇසුරුම් කිරීම
Original-Reel®
ඇසුරුම / නඩු
DO-214AA, SMB
වෙනත් නම්
මූලද්රව්ය සංඛ්යාව
1
ස්ථාපන වර්ගය
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
400A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
100A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
65pF