ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMP100LC-400
SMP100LC-400
STMicroelectronics
SMP100LC-400
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
400V
Voltage - Breakover
530V
ඇසුරුම් කිරීම
Tape & Reel (TR)
වෙනත් නම්
SMP100LC400
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
400A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
100A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
45pF