ගෙදර > නිෂ්පාදන > පරිපථ ආරක්ෂාව > TVS - තයිස්ටර්ස් > SMP100LC-8
SMP100LC-8
STMicroelectronics
SMP100LC-8
STMicroelectronics
THYRISTOR 8V 400A SMB
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
8V
Voltage - Breakover
15V
ඇසුරුම් කිරීම
Cut Tape (CT)
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
400A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
100A
ධාරිතාව (Ih)
50mA
ධාරිතාවය
75pF