ගෙදර > නිෂ්පාදන > සංයුක්ත පරිපථ (IC) > Atosn stocok > SMP100MC-200
SMP100MC-200
STMicroelectronics
SMP100MC-200
නිෂ්පාදන පරාමිතීන්
Voltage - Off රාජ්යය
200V
Voltage - Breakover
250V
ඇසුරුම් කිරීම
Cut Tape (CT)
වෙනත් නම්
SMP100MC200
ධාරාව - උච්ච ස්පන්ධය (8 / 20μs)
300A
ධාරාව - පීක් ස්පන්දනය (10/1000 μs)
100A
ධාරිතාව (Ih)
150mA
ධාරිතාවය
45pF